Szukamy testerów szablonów do głosowania

Dzięki Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego będziemy dysponować większą liczbą szablonów do głosowania. W związku z tym szukamy niewidomych wyborców, którzy chcieliby je przetestować.

Koniecznie trzeba przy tym nadmienić, że wzięcie udziału w "Eksperymencie wyborczym II" grozi stratą głosu. Jeżeli test się nie powiedzie, to karta wyborcza będzie zmarnowana. Ważne jest, by mieć tego pełną świadomość. W wypadku powodzenia będziemy jednak mieli dowód na skuteczność tego instrumentu wspomagającego.

Jeżeli zatem ktoś zechce wziąć udział w testowaniu, to może się w tej sprawie zgłosić do Anny Rozborskiej z FIRR, która przekaże bliższe informacje. W temacie emaila proszę zaznaczyć, że chodzi o Eksperyment wyborczy, co ułatwi jej pracę.

Nie jesteśmy pewni, czy wszyscy zainteresowani będą mogli otrzymać szablony, bo jest to dosyć skomplikowane organizacyjnie. Na pewno będą dostępne w Warszawie i Krakowie i prawdopodobnie na Śląsku. Dalej zależy to od liczby zgłoszeń z poszczególnych regionów Polski. Przy zgłaszaniu chęci uczestnictwa proszę zatem o podawanie miejsca zamieszkania.

Jutro opublikuję instrukcję użytkowania szablonu, która zapewni z jednej strony weryfikowalność testów, a z drugiej wyjaśni pewne wątpliwości.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: