Na rok 2011 życzę sobie…

Ponieważ wszyscy dzisiaj podsumowują rok 2010 i życzą wszystkim różnych rzeczy na rok 2011, więc ja też nie umknę przed tradycją. A zatem na nadchodzący rok życzę sobie…

Po pierwsze – ratyfikacji Konwencji NZ o prawach osób niepełnosprawnych. Już za długo na to czekamy, a przecież BON usilnie pracował cały rok nad dokumentem opisującym zmiany konieczne do ratyfikacji. Może zatem 30 marca będziemy mieli możliwość powiedzenia, że dołączyliśmy do cywilizacji.

Po drugie – ukończenia tłumaczenia specyfikacji WCAG 2.0. Ukończenia, bo w grudniu już zaczęliśmy. Jeżeli ktoś chciałby się przyłączyć do tego zbożnego dzieła, to zapraszam do kontaktu.

Po trzecie – żebym mógł w jesiennych lub wiosennych wyborach parlamentarnych wziąć udział na równych zasadach z innymi obywatelami. Pewnie to marzenie jest najtrudniejsze do spełnienia, ale pomarzyć zawsze warto.

Po czwarte – żeby moje zdrowie nie ograniczało mojej aktywności. Ostatnie półtora roku było pod tym względem dosyć mało satysfakcjonujące.

Po piąte – żeby ludzie byli bardziej otwarci, sympatyczni, rozsądni i w ogóle ludzcy.

I tak mógłbym jeszcze długo, ale zacząłbym się rozdrabniać. Więc teraz tym, którzy wytrwale czytają ten blog życzę dużo zdrowia, szczęścia i sukcesów na nadchodzący rok. Szczęść Wam Bóg!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: